Sčítání lidu 2011

Dnem 7. března začíná sčítání lidu distribucí dotazníků, které budou sčítací komisaři distribuovat do 25. března. Každý občan dostane zelený formulář „osoby“, majitel domu oranžový formulář „domovní list“ a majitel bytu žlutý formulář „bytový list“. Půlnoc mezi 25. a 26. březnem bude tím okamžikem, k němuž by měl být dotazník vyplněn. Od 26. března do 14. dubna je nutné vyplněné sčítací formuláře odevzdat. Lze to uskutečnit třemi způsoby: 1. On-line vyplněním po internetu (pro komunikaci se použijí 2 kódy z obdrženého formuláře); 2. Odevzdáním sčítacímu komisaři; 3. Zasláním do P.O. boxu ČSÚ (poštovné se neplatí). O způsobu odevzdání je třeba rozhodnout při převzetí formulářů.

Pokuď Vás sčítací komisař nezastihne, oznámí druhý termín doručení formulářů. Jestliže nevyhovuje ani druhý termín, je možné zavolat na bezplatnou linku od 26. února do 20. dubna a domluvit si jiný termín návštěvy. V případě promeškání druhého termínu návštěvy komisaře je možné formuláře vyzvednout na „sběrném místě“ (pošta, která je uvedena na informačním letáčku). O pomoc s vyplněním formulářů můžete požádat sčítacího komisaře.

A na závěr. Bezplatná linka call centra je 800 87 97 02. Všechny tyto informace najdete na www.scitani.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv zpráv, Co jinde najdete také. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>