Územní rozvoj kraje

Již za několik dní, a to od 1.4. 2011 bude k nahlédnutí na adrese Středočeského kraje grafická podoba zásad územního rozvoje Středočeského kraje. Samozřejně se tento dokument bude týkat i Neveklovska, Týnecka, Posázaví a tedy i Vysokého Újezda. Čím? Zcela bezpečně by měla být v tomto dokumentu řešena otázka budované dálnice D3 a těžby kamene v Teletínském lomu. K dokumentu je pak možné se vyjadřovat až do veřejného projednání, které má proběhnout 2.5. 2011 v kongresovém sále Top Hotelu Praha na Chodově. Připomínky je možné vyjadřovat osobně k Odboru regionálního rozvoje Středočeského kraje nebo prostřednictvím obecních úřadů. Nechme se překvapit od 1.4. jaké tyto zásady budou a jaké bude hodnocení na životní prostředí EIA.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv zpráv, Co jinde najdete také, Komentáře, Nezatříděné. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>