Archiv pro měsíc: Červen 2011

Pozvání na vysvěcení poutní kapličky

V sobotu 2. července proběhne od 13:00 hodin vysvěcení kapličky mezi Vysokým Újezdem a Teletínem, která se nachází v blízkosti Teletínského lomu. Následně bude možné navštívit posezení u Vališů na Chlistově.

Rubriky: Archiv zpráv, Co jinde najdete také, Komentáře, Nezatříděné | Napsat komentář

Takový byl dětský den

V sobotu 18.6. 2011 proběhl na Větrově za notného doprovodu deště den nejen pro děti, ale i pro rodiče, kteří měli chuť si odpoledne hrát. Déšť chtěl sice nad dnem zvítězit, ale dobrá nálada děti ani dospělé neopouštěla. Hraní začalo … Celý příspěvek

Rubriky: Archiv zpráv, Komentáře, Nezatříděné | Napsat komentář

Koncert pro Japonsko

V pondělí 20. června 2011 se uskuteční v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Netvořicích koncert věnovaný Japonsku. Koncert pořádá Občanské sdružení Kolna a Sokol Netvořice. Začátek koncertu je přichystán na 19 hodinu. Podrobnosti jsou uvedeny na přiloženém plakátu.

Rubriky: Archiv zpráv, Co jinde najdete také, Nezatříděné | Komentáře nejsou povoleny

Dětský den 2011

V sobotu 18. června se uskuteční tradiční dětský den na Větrově. Zváni jsou nejen děti, ale i dospělí k prožití pěkného odpoledne.

Rubriky: Archiv zpráv, Nezatříděné | Komentáře nejsou povoleny

Budova transformátoru

Je možné si všimnout, že na zděném transformátoru ve Vysokém Újezdě začala rekonstrukce. Jak by ne, vždyť stav byl opravdu kritický. Transformátor, tak jak ho známe je budovou velmi starou, která je typickým představitelem technického řešení dané doby poválečného řešení … Celý příspěvek

Rubriky: Archiv zpráv, Komentáře, Nezatříděné | Komentáře nejsou povoleny